pornclipsonline
South Limburg Darts League

Anno 1972

Secretariaat

Postbus 148

6440 AC Brunssum

Privacy verklaring.

Leden inlog portal.

 

 

Nieuws

Locatie wijziging Brandtaveerne 1 divisie 3A
27 sept 2022 07:12

Beste leden,  In divisie 3A is team Brandtaveerne 1 veranderd van speel locatie hun nieuwe spe [ ... ]

Lees verder
Contact gegevens Volkshuis C
27 sept 2022 07:04

Beste captains en vice captains, De contact gegevens van de captain en vice captain team Volkshuis  [ ... ]

Lees verder
Locatie wijzigijng Treebeekse Treffers 045 divisie...
07 sept 2022 13:21

Beste leden, In divisie 1B is team Treebeekse Treffers 045 veranderd van speel locatie hun nieuwe s [ ... ]

Lees verder
Locatie wijziging Treebeekse Treffers 2 divisie 3A
07 sept 2022 13:12

Beste leden, In divisie 3A is team Treebeekse Treffers 2 veranderd van speel locatie hun nieuwe spe [ ... ]

Lees verder
Meer nieuws

Agenda

Competitie ronde 3
30-09-2022 20:00
Competitie ronde 4
07-10-2022 20:00
Single Toernooi 1
14-10-2022 20:00
Sportcafe De Varenbeuk
Facebook Image

Definitieve divisie en poule indeling 2022-2023

Beste leden,

Hieronder vinden jullie de definitieve divisie en poule indeling.

Hoofdklasse            
Dartcafe Nouveau 1            
Dartcafe Nouveau 33            
Flying Darts 1            
Foreign Affair            
Heksenberg 1            
Hoekje 1            
Klaver Vier 1            
Lindenheuvel            
Reünie 1            
Trefpunt Genhout            
Yes 94-1            
Yes 94-2            
             
Divisie 1A   Divisie 1B        
Dark Knights   Bullseye 1        
Dartcafe Nouveau 3   Carboon 1        
DC ‘t Raodhoes   Dart Carrousel 2        
Flying Darts 3   Heksenberg 2        
Hoekje 3   Hoekje 2        
Klaver vier 2   Joe Place        
Lèntjheuvel 3   Kirchroa United 1        
Reunie 2   Treebeekse Treffers 045        
Ricky's Pub 1   Lucky Darts 1        
Schaesbergerveld   Paesjsjtal 1        
Ties Wilms   Wilhelmina 1        
Treffers 99-3   't Volkshoes A        
             
Divisie 2A   Divisie 2B   Divisie 2C   Divisie 2D
Svl Bende van Ellende 2   Baekske 3   Beegter Bouncers   Bully's 2
The Devils   Bie Jenny   Brandje United   Dierks Darts Devils 33
De Kroeg Heerlen   De Kroeg   Bully’s 1   De Bok 2
De Sport 1   Der Toeere 3   Der Toeere 1   Klotskop
Fido Dido   Eikske 1   D’r Sjtee Uul   Kunt Jod
Koetsch 2   I Gen Dorp 1   Flying Darts 2   Flying Darts 4
Nieuweinde 1   Kirchroa United 2   Klaver Vier 3   Ricky's Pub
Koetsch 1   Kompas   Lentjheuvel 2   Schaesbergerveld 2
Matchpoint Darts   Kroon 1   Nieuweinde   Shanghai de Sjloes 1
Ummer d’r naever   't Pumpje   The Bodyguards   The Royal Pub 1
Varenbeuk 1   Robin Hood 1   Treebeekse Treffers 1   Time Out 1
Wilhelmina 4   La Familia   Triple One A   Treffers 99-1
             
Divisie 3A   Divisie 3B   Divisie 3C   Divisie 3D
Brandtaveerne 1   Carboon 2   Brandje Bastards   Shanghai de Sjloes 3
Burcht 13   Eck 2   Dartcouroussel Ummer d’r Naeve   De Bok 3
De Sport 2   Flying darts 5   Reünie 3   Bully's 3
Heksenberg 4   Heksenberg 3   D’n Dobbele Vonck   Heksenberg 5
Klaver Vier 4   Klaver Vier 5   KGB   Hoekje 4
Reünie 5   Oos Kaar 84-1   Apollo   Paesjstal 4
Robin Hood 2   Reünie 6   Koetsch 3   Reünie 4
Svl Bende van Ellende   Sportcafe Schaesbergerveld Pirates   De Bok 1   Treffers 99-4
Treebeekse Treffers 2   Toeere 2   Oos Cafeeke 1   Varenbeuk 2
De Vrung   Treffers 99-2   Shanghai de Sjloes 2   Wilhelmina 3
't Volkshuis C   Wilhelmina 2   Wilhelmina 5   't Volkshuis B
QR Code