pornclipsonline

South Limburg Darts League

Anno 1972

Secretariaat

Postbus 148

6440 AC Brunssum

Privacy verklaring.

Leden inlog portal.

 

 

 

Nieuws

Uitslag loting 4de bekerronde
03 jan 2024 20:51Uitslag loting 4de bekerronde

Beste leden, Hieronder vinden jullie de uitslag van de loting 4de bekerronde.

Lees verder
Uitslagen eerste drie toernooien, en de ranking ad...
26 nov 2023 19:13

Beste leden, Hieronder vinden jullie de uitslagen van de eerste drie singel toernooien, de ranking  [ ... ]

Lees verder
Single toernooi 2 en 3
02 nov 2023 17:48

Beste leden,   Zaterdag 4 November vind in Sportcafe de Varenbeuk 2de single toernooi plaats. [ ... ]

Lees verder
Uitslag toernooi 1
25 okt 2023 07:24

Beste leden,  Hieronder vinden jullie de uitslag van de eerste single toernooi. De bijzondere [ ... ]

Lees verder
Meer nieuws

Agenda

Competitie ronde 16
01-03-2024 20:00
5e Bekerronde kwart finale
08-03-2024 20:00
Competitie ronde 17
15-03-2024 20:00
Competitie ronde 18
22-03-2024 20:00
Single Toernooi 5
05-04-2024 20:00
Ons Trefcentrum
Facebook Image

Voorlopige poule indeling seizoen 2023-2024

 

 

Hoofdklasse   Divisie 1A   Divisie 1B    
Yes 94-2   Reunie 2   DC de Koetsch 1    
Dartcafe Nouveau 1   Hoekje 2   Wilhelmina 1    
Hoekje 1   Heksenberg 2   Nieuweinde 2    
Klaver Vier 1   Treffers 99-3   Brandje United    
Bullseye 1   Dart Knights   Joe Place    
Reunie 1   Schaesbergerveld   Lucky Darts    
Klaver Vier 2   Shanghai de Sjloes 1   De Sport 1    
Flying Darts 1   Bie Jenny   Ties Wilms    
Heksenberg 1   Flying Darts 045   Dart Carrousel 2    
Foreign Affair   t Volkshuis A   Hoekje 3    
Dartcafe Nouveau 33   Dartcafe Nouveau 3   DC Raodhoes    
Yes 94-1   Kirchroa United 1   Lentjheuvel 3    
             
Divisie 2A   Divisie 2B   Divisie 2C   Divisie 2D
Flying Darts 3   Kirchroa United 2   Klaver Vier 5   Bullys 2
Wilhelmina 2   Treebeekse Treffers Whoopiedoo   Der Toeere 3   De Kroeg Heerlen
Reunie 3   Treffers 99-4   De Kroeg Brunssum   Reunie 4
Heksenberg 6   Fido Dido   Ricky’s Pub 1   DC Der Bok 2
Baekske 3   Dierks Dart Devils   Klotskop   Sjtee Uul 1
De Aftrap 1   Vrijlot   I gen Dorp   SV Brunssum
Dartteam Eikske 1   De Kroon 1   KGB   The Devils
Oos Kaar 84-1   Matchpoint Darts   t Pumpje   Triple One
Time Out 1   Klaver Vier 3   Brandje Bastards   Ricky’s Pub 2
Treffers 99-1   Witsewaal 1   Heksenberg 4   Nieuweinde 1
Treebeekse Treffers 1   Oos Cafeeke 1   Wilhelmina 3   Schaesbergerveld 2
Bullys 1   Flying Darts 8   DC de Sjoester 1   Flying Darts 313
             
Divisie 3A   Divisie 3B   Divisie 3C   Divisie 3D
Flying Darts 4   DC de Sjoester 2   Lentjheuvel 4   Flying Darts 5
Dartcafe Nouveau 23   Oos Cafeeke 2   Schaesbergerveld Pirates   De Sport 2
t Volkshuis C   Robin Hood 1   DC Brandtaveerne   Varenbeuk 2
Shanghai de Sjloes 2   Time Out 10   Heksenberg 5   Dn Dobbele Vonck
Vrung 1   t Volkshuis B   Beegter Bouncers   Carboon 2
Vrijlot   Vrijlot   Vrijlot   Vrijlot
SV Langeberg   Chateau Nouveau   Bullys 3   Vrijlot
Weissen Rossi   Burcht 13   Dartcarrousel Ummer dr Naever   Cafe de Mert
Heksenberg 3   Shanghai de Sjloes 3   Treffers 99-2   DC Der Bok 1
Varenbeuk 1   Reunie Guinness   Reunie 5   DC Rollemans
Der Toeere 2   Wilhelmina 4   De Sport 3   Hoekje 4
Kunt Jod   Flying Darts 2   DC de Koetsch 2   Klaver Vier 4
QR Code